Carl Berndtsson oljemålning
2014-05-03
244331
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERNDTSSON, Carl (1902-1983): Kustlandskap, signerad Berndtsson, olja på pannå, 41x48 cm