Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
UNDERFAT, 2 st, Kina, 1700-talets början, dekor i famillie verte, brättena med cappuccinoglasyr på undersidan, diameter ca 17 cm
Kantnagg, glasyrslitage
244333
2014-05-03