Skål famillie verte

Skål famillie verte
Skål famillie verte
Skål famillie verte
Skål famillie verte
Skål famillie verte
Skål famillie verte

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1700-talets första hälft, Kangxi, handmålad dekor i famillie verte, höjd 8 diameter 19.5 cm

Flertal mynningsnagg

244338

2014-05-03