Bordsur parisarbete
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR,1800-talets slut Frankrike, parisarbete, monterad på mormorsockel, dekoration i form av putti i vitmetall, stämplad fabrication francaise Paris made in France, höjd 29 cm, pendel finns
Nyckel saknas
244339
2014-05-03