Bordsur parisarbete

Bordsur parisarbete
Bordsur parisarbete
Bordsur parisarbete
Bordsur parisarbete

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR,1800-talets slut Frankrike, parisarbete, monterad på mormorsockel, dekoration i form av putti i vitmetall, stämplad fabrication francaise Paris made in France, höjd 29 cm, pendel finns

Nyckel saknas

244339

2014-05-03