Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TIDNINGSBORD, 1950-tal, design Cesare Lacca, Italien, höjd 50, 78x46 cm
en originalmutter saknas, bruksslitage
244347
2014-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här