Cesare Lacca tidningsbord

Cesare Lacca tidningsbord
Cesare Lacca tidningsbord
Cesare Lacca tidningsbord
Cesare Lacca tidningsbord
Cesare Lacca tidningsbord
Cesare Lacca tidningsbord
Cesare Lacca tidningsbord
Cesare Lacca tidningsbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIDNINGSBORD, 1950-tal, design Cesare Lacca, Italien, höjd 50, 78x46 cm

en originalmutter saknas, bruksslitage

244347

2014-05-02