Skåp 1950-tal

Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, 1950-tal, teakfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med lådor och hyllor, handtag i mässing, höjd 135, 40x115 cm

Smärre slitage

244353

2014-05-06