Rökbord jugend koppar

Rökbord jugend koppar
Rökbord jugend koppar
Rökbord jugend koppar
Rökbord jugend koppar
Rökbord jugend koppar
Rökbord jugend koppar
Rökbord jugend koppar
Rökbord jugend koppar
Rökbord jugend koppar
Rökbord jugend koppar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, jugend, betsad björk med hamrad bricka i koppar och fyra lådor i sarg, kopia av kvitto från Bobergs möbleringsaktiebolag daterat 1923 medföljer, diameter 60, höjd 63 cm

Slitage

244357

2014-05-02