Kristallglas "Gate"

Kristallglas
Kristallglas

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVISGLAS, 32 dlr, 1930-tal, "Gate", kristall, Simon Gate för Orrefors, signerade OF GA82, fasettslipad dekor, bestående av: 8 rödvin, 8 vitvin, 8 sherry/portvin, 8 likör

Enstaka nagg förekommer

244358

2014-05-20