Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SHEVARJOV, Michail (född i Ryssland 1958): Blomsterstilleben med äpple, signerad M. Schevarjov, akvarell, bildstorlek 51x72 cm
244377
2014-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här