Michail Shevarjov akvarell

Michail Shevarjov akvarell
Michail Shevarjov akvarell
Michail Shevarjov akvarell
Michail Shevarjov akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SHEVARJOV, Michail (född i Ryssland 1958): Blomsterstilleben med äpple, signerad M. Schevarjov, akvarell, bildstorlek 51x72 cm

244377

2014-05-03