Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, porslin, Ludwigsburg, Tyskland, 1700-tal, dekor av blommor, brättet med flätad korgdekor, förgylld kant, diameter 19,5 cm
Slitage
244383
2014-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här