Skål Ludwigsburg omkring 1800

Skål Ludwigsburg omkring 1800
Skål Ludwigsburg omkring 1800
Skål Ludwigsburg omkring 1800
Skål Ludwigsburg omkring 1800
Skål Ludwigsburg omkring 1800
Skål Ludwigsburg omkring 1800

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, porslin, Ludwigsburg, Tyskland, 1700-tal, dekor av blommor, brättet med flätad korgdekor, förgylld kant, diameter 19,5 cm

Slitage

244383

2014-05-03