Per Månsson olja

Per Månsson olja
Per Månsson olja
Per Månsson olja
Per Månsson olja
Per Månsson olja
Per Månsson olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNSSON, Per (1892-1976): Stilleben med svampar, signerad och daterad Per Månsson 41, olja på duk, 52x63 cm

244387

2014-05-03