Fat Kina 1700-tal
2014-05-02
244405
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av pagodlandskap i underglasyrblått, brättet med silverform, längd 38 cm
Obetydliga nagg