Fat Kina 1700-tal

Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av pagodlandskap i underglasyrblått, brättet med silverform, längd 38 cm

Obetydliga nagg

244405

2014-05-02