Tavlett Ovanåker

Tavlett Ovanåker
Tavlett Ovanåker
Tavlett Ovanåker
Tavlett Ovanåker
Tavlett Ovanåker
Tavlett Ovanåker

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

TAVLETT, Ovanåker, Edsbyn, 1800-tal, rödmålad karvsnittsdekor, höjd 37, 38x24 cm

Bruksslitage

244407

2014-05-02