Skrin 1800-talets första hälft

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 1800-talets första hälft, blåmålat, höjd 19, 52x42 cm

Bruksslitage, lås saknas

244410

2014-05-02