Ardy Strüver färglitografi

Ardy Strüver färglitografi
Ardy Strüver färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÜVER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad och daterad Ardy Strüver, numrerad 30/300, färglitografi, 48x39 cm

244439

2014-05-03