Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BONBONJÄR, MOCCAKOPPAR / ESPRESSOKOPPAR, 6 st, porslin, Meissen, 1900-tal, bonbonjärens höjd ca 8 cm
Kopp med fat med obetydliga nagg, en kopp med hårspricka
244520
2014-05-02