Bonbonjär mockakoppar i porslin Meissen

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

BONBONJÄR, MOCCAKOPPAR / ESPRESSOKOPPAR, 6 st, porslin, Meissen, 1900-tal, bonbonjärens höjd ca 8 cm

Kopp med fat med obetydliga nagg, en kopp med hårspricka

244520

2014-05-02