Karott med lock silver

Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAROTT med lock, silver, stämplad A Holm, 1907, med svärtat handtag, invändigt förgylld, vikt ca 603 g

Botten med inskription

244533

2014-05-03