Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIK, porslin, 1800-talets första hälft, handmålad dekor med stockholmsvy, diameter 23,5 cm
En fotnagg, obetydlig kantnagg
244547
2014-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här