Vas Alf Wallander

Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, jugend, Rörstrand, märkt Dessin Alf Wallander, handmålad dekor i underglasyr blått, höjd ca 35 cm

Mindre fotringsnagg, smärre krackeleringar i glasyren

244555

2014-05-03