Rökbord 1930/40-tal
2014-05-03
244571
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RÖKBORD, 1930/40-tal, bonad björk, bricka i hamrad koppar, höjd 60, diameter 60 cm
Smärre fanérskador, bricka med kantbuckla