Massimo Campigli färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CAMPIGLI, Massimo (1895-1971): Komposition med kvinna, färglitografi, signerad och daterad Campigli 57, 147/175, 57x38 cm

Ngt gulnad

244574

2014-05-03