Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CAMPIGLI, Massimo (1895-1971): Komposition med kvinna, färglitografi, signerad och daterad Campigli 57, 147/175, 57x38 cm
Ngt gulnad
244574
2014-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här