Helinä Perkkiö oljemålning

Helinä Perkkiö oljemålning
Helinä Perkkiö oljemålning
Helinä Perkkiö oljemålning
Helinä Perkkiö oljemålning
Helinä Perkkiö oljemålning
Helinä Perkkiö oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERKKIÖ, Helinä (samtida): "Iin Hamina", signerad och daterad 1981, olja på duk, 73x100 cm

244585

2014-05-03