Skänk med tallrikshylla

Skänk med tallrikshylla
Skänk med tallrikshylla
Skänk med tallrikshylla
Skänk med tallrikshylla
Skänk med tallrikshylla
Skänk med tallrikshylla

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TALLRIKSSKÄNK, 1700-tal, Frankrike, ek, beslag av järn, höjd 219, 214x52 cm

Smärre skador, lagningar och kompletteringar

244589

2014-05-03