Ossip Zadkine färglitografi
Vollendet
2014-05-03
244591
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ZADKINE, Ossip (1860-1967): Figurkomposition, signerad, 120/125, färglitografi, 57x43 cm