Herta Hillfon skulptur

Herta Hillfon skulptur
Herta Hillfon skulptur
Herta Hillfon skulptur
Herta Hillfon skulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Herta Hillfon, i form av knäckebröd, lergods, monogramsignerad och daterad H -82, diameter 27 cm

244601

2014-05-03