Hans Bellmer färgetsningar

Hans Bellmer färgetsningar
Hans Bellmer färgetsningar
Hans Bellmer färgetsningar
Hans Bellmer färgetsningar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BELLMER, Hans (Tyskland 1902-1975): (2) Erotiska kompositioner, signerade Bellmer, 22/150, färgetsningar, 28x21 cm

244610

2014-05-03