Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VAS, Gunnar Cyrén, Graal, djurscen i lila dekor, Orrefors Gallery -90, signerad Gunnar Cyrén, 5-25, numrerad 957772, diameter 19,5, höjd 22 cm
244662
2014-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här