Vas Gunnar Cyrén Orrefors Gallery

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VAS, Gunnar Cyrén, Graal, djurscen i lila dekor, Orrefors Gallery -90, signerad Gunnar Cyrén, 5-25, numrerad 957772, diameter 19,5, höjd 22 cm

244662

2014-05-03