Glasskål Erika Lagerbielke Orrefors
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 500 SEK
SKÅL, Erika Lagerbielke, ur Bombay serien, Orrefors Gallery -88, underfång i grönt och rött, överfång i turkos och blått, slipad dekor, signerad Erica Lagerbielke, 17-40, numrerad 927877, höjd 15, diameter 24,5 cm
244666
2014-05-03