Glasskål Erika Lagerbielke Orrefors

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

4 500 SEK

Beschreibung

SKÅL, Erika Lagerbielke, ur Bombay serien, Orrefors Gallery -88, underfång i grönt och rött, överfång i turkos och blått, slipad dekor, signerad Erica Lagerbielke, 17-40, numrerad 927877, höjd 15, diameter 24,5 cm

Zustandsbeschreibung

244666

2014-05-03