Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
CHWALA, Fritz (Österrike 1872-1936): Skogsmotiv, signerad Fritz Chwala, olja på duk, 42x53 cm
Färgbortfall
244669
2014-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här