Fritz Chwala olja

Fritz Chwala olja
Fritz Chwala olja
Fritz Chwala olja
Fritz Chwala olja

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

CHWALA, Fritz (Österrike 1872-1936): Skogsmotiv, signerad Fritz Chwala, olja på duk, 42x53 cm

Färgbortfall

244669

2014-05-03