Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, bemålad vitmetall, i form av matros, höjd inklusive marmorsockel ca 53 cm

Ej funktionstestad, slitage

244675

2014-05-03