Takarmatur empirestil

Takarmatur empirestil
Takarmatur empirestil
Takarmatur empirestil
Takarmatur empirestil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLAFOND / AMPEL, empirestil, 1900-talets mitt, med 8 lampor, mässingstomme, behängd med olikformade slipade prismor, diameter 48, höjd ca 26 cm

Ej funktionstestad, slitage

244676

2014-05-03