Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLAFOND / AMPEL, empirestil, 1900-talets mitt, med 8 lampor, mässingstomme, behängd med olikformade slipade prismor, diameter 48, höjd ca 26 cm
Ej funktionstestad, slitage
244676
2014-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här