Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): färglitografi, utklipp av fågel och hus, signerad, Y. Edelmann, numrerad 118/175, bladstorlek 62x50 cm

244695

2014-05-04