Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad Sven Lidberg, bildmått 32x25 cm, egenhändigt utförd ram med snidad dekor

244701

2014-05-04