Skål Patrik Nordström

Skål Patrik Nordström
Skål Patrik Nordström
Skål Patrik Nordström
Skål Patrik Nordström
Skål Patrik Nordström
Skål Patrik Nordström

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, stengods, monogramsignerad PN (Patrik Nordström), daterad ISLE 1927, höjd 7, diameter 17 cm

244707

2014-05-04