Tandläkarskåp

Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TANDLÄKARSKÅP, 1960-tal, bemålat, kromade beslag, på hjultrissor, höjd 109, 81x39 cm

Slitage

244741

2014-05-04