Bengt Fransson oljemålning
2014-05-04
244745
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Gatumusikant", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm