Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Gatumusikant", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

244745

2014-05-04