Arthur Percy olja på pannå

Arthur Percy olja på pannå
Arthur Percy olja på pannå
Arthur Percy olja på pannå
Arthur Percy olja på pannå

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PERCY, Arthur (1886-1976): "Uppställning med Saponaria", signerad och daterad Percy 1972, olja på pannå, 56x33 cm

244757

2014-05-04