Stellan Mörner olja på papp-pannå
2014-05-04
244760
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MÖRNER, Stellan (1896-1979): Landskapsbild, signerad och daterad Mörner -44, olja på papp-pannå, 19x24 cm