Grythyttan trädgårsmöbler

Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler
Grythyttan trädgårsmöbler

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, Grythyttan, 1900-talets andra hälft, ek och grönlackerad stålrörsstomme, bestående av: 4 stapelbara stolar, brickmärkta, bord 120x70 cm, kuddar medföljer

Slitage

244812

2014-05-03