Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, Grythyttan, 1900-talets andra hälft, ek och grönlackerad stålrörsstomme, bestående av: 4 stapelbara stolar, brickmärkta, bord 120x70 cm, kuddar medföljer
Slitage
244812
2014-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här