Skålfat bonbonjär Herend

Skålfat bonbonjär Herend
Skålfat bonbonjär Herend
Skålfat bonbonjär Herend
Skålfat bonbonjär Herend
Skålfat bonbonjär Herend
Skålfat bonbonjär Herend
Skålfat bonbonjär Herend
Skålfat bonbonjär Herend
Skålfat bonbonjär Herend
Skålfat bonbonjär Herend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, 2 st, BONBONJÄR med lock, Herend, dekor med blommor samt förgyllning, bonbonjärens höjd 12 cm

Locket med nagg

244824

2014-05-04