Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av: bord med 8 stolar, barockstil, rikt skulpterad ek, bordets höjd 80, 120x230 cm

Hårt sliten klädsel, 1 stol i delar, slitage

244828

2014-05-04