Ulf Wahlberg oljemålning
2014-05-04
244837
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Stilleben av nöt, olja på duk, signerad och daterad Ulf Wahlberg -76, 51x40 cm