Ulf Wahlberg oljemålning

Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Stilleben av nöt, olja på duk, signerad och daterad Ulf Wahlberg -76, 51x40 cm

244837

2014-05-04