Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SIDEBOARD, formgivet av Ib Kofod Larsen,1960-tal, teakfanér, fronten med 5 lådor och skåp, inredning med hyllplan, höjd 76, 235x48 cm
Slitage, fläckar
244882
2014-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här