Ib Kofod Larsen sideboard

Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SIDEBOARD, formgivet av Ib Kofod Larsen,1960-tal, teakfanér, fronten med 5 lådor och skåp, inredning med hyllplan, höjd 76, 235x48 cm

Slitage, fläckar

244882

2014-05-04