Per Julius akvarell

Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JULIUS, Per (född 1951): Vinterbäck, signerad P. Julius, akvarell och gouache på papper, 76,5x56 cm

244892

2014-05-05