Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, pipa med stålskuen dekor, lås med otydlig signatur "...a Sedan", valnötsstock med mässingsbeslag samt pipband i vitmetall, längd 43 cm

Avbruten hane, slitage, skador

244898

2014-05-05