Ulf Onsberg oljemålning

Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ONSBERG, Ulf (född 1932): Träd, signerad Onsberg, blandteknik på duk, ca 118x101 cm

Smärre fläckar och längsgående dukskador

244910

2014-05-05